ende hr beas

További adatok

Nagykanizsai Civil Kerekasztal
8800. Nagykanizsa, Kálvin tér 5.
Tel: +36-20/9313-055
Tel: +36-20/3595-045
Fax: +36-93/999-697


E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.


UniCredit Bank: 10918001-
00000085-20470004


Adószám: 19282501-1-20


 Törvényszéki nyilvántartási szám: 2159.


Felnőttképzési nyilvántartási szám: 00743-2010


Közérdekű önkéntes tevékenység száma: 01478.


MVH regisztráció: 1005354771


Kiváló Tehetségpont azonosító: TP-101-001-073


Adatvédelmi nyilvántartás száma: NAIH-74706/2014


atlatszo

Április 7-én, a nagykanizsai Zsigmondy csarnokban rendezték a lábtollasok 3-4. korcsoportú megyei diákolimpiáját, amin 7 oktatási intézmény 59 diákversenyzője mérte össze tudását.

Hírforrás: kanizsainfo.hu

kanizsainfo logo

A legsikeresebbek a Cserszegtomajiak voltak, akik 5 arany, 2 ezüst és 4 bronzérmet szereztek. A három legsikeresebb versenyzőjük Horváth Lili, Fark Vencel és Sándor Barnabás a csapat mellett az egyéni aranyat is begyűjtötték. A legjobbak továbbjutottak az országos döntőre, ami hagyományosan Zánkán kerül megrendezésre május 18-19-én.

A lábtollasok legközelebb Kisteleken találkoznak április 12-én, az 5-6. korcsoportú országos diákolimpia döntőjén.

Összesített eredmények

Intézmény

Arany

Ezüst

Bronz

Szabó István Általános Iskola Cserszegtomaj

5

2 4

Királyi Pál Általános Iskola Szepetnek

2

2

5

Keszthelyi Közgazdasági Szakközépiskola

1

Piarista Általános Iskola, Gimnázium, Diákotthon és Boldog Donáti Celesztina Óvoda

1

2

Batthyány Lajos Gimnázium Nagykanizsa

1

Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző  Iskolája

1

Kőrösi Csoma Sándor – Péterfy Sándor Általános Iskola Péterfy Sándor Tagintézmény

1

Eredmények:

III. korcsoport
Fiú csapat (5)
1. Hohl Bálint, Kalányos Rajmund, Kocsis József – Szepetnek
2. Pirbus Domonkos, Pölcz Máté, Soós András, Takács Péter – Nagykanizsa Péterfy
3. Czuri Erik, Majtán Márk, Orsós Dániel – Szepetnek
4. Horváth Krisztián, Fark Lőrinc, Román Sándor – Cserszegtomaj
5. Banka Adrián, Liga Sándor, Potornai Dániel – Szepetnek

Fiú egyéni (18)
1. Fark Vencel – Cserszegtomaj
2. Kocsis József – Szepetnek
3. Czuri Erik – Szepetnek
4. Kalányos Rajmond – Szepetnek
5. Schmidt Gábor – Szepetnek
6. Soós András – Nagykanizsa Péterfy
7. Pirbus Domonkos – Nagykanizsa Péterfy
8. Hohl Bálint – Szepetnek
9. Majtán Márk – Szepetnek
10. Takács Péter – Nagykanizsa Péterfy
11. Banka Adrián – Szepetnek
12. Román Sándor – Cserszegtomaj
13. Horváth Krisztián – Cserszegtomaj
14. Fark Lőrinc – Cserszegtomaj
15. Orsós Dániel – Szepetnek
16. Pölcz Máté – Nagykanizsa Péterfy
17. Potornai Dániel – Szepetnek
18. Liga Sándor – Szepetnek

Leány csapat (4)

1. Belovári Panna, Lázár Petra, Horváth Lili, Pál Diána – Cserszegtomaj
2. Benhart Patrícia, Büki Noémi, Kocsis Virág, Kóbor Kíra – Szepetnek
3. Bálint Anna, Gumhert Noémi, Kovács Liliána – Cserszegtomaj
4. Berezvai Barbara, Bebesi Emília, Forster Fruzsina – Cserszegtomaj

Leány egyéni (15)
1. Horváth Lili – Cserszegtomaj
2. Belovári Panna – Cserszegtomaj
3. Pál Diána – Cserszegtomaj
4. Lázár Petra – Cserszegtomaj
5. Kocsis Virág – Szepetnek
6. Büki Noémi – Szepetnek
7. Gumhert Noémi – Cserszegtomaj
8. Molnár Krisztina – Cserszegtomaj
9. Bebesi Emília – Cserszegtomaj
10. Kovács Liliána – Cserszegtomaj
11. Kóbor Kíra – Szepetnek
12. Bálint Anna – Cserszegtomaj
13. Forster Fruzsina – Cserszegtomaj
14. Benhart Patrícia – Szepetnek
15. Berezvai Barbara – Cserszegtomaj

IV. korcsoport

Fiú csapat (5)

1. Fark Vencel, Koszorús Mirkó, Sándor Barnabás – Cserszegtomaj
2. Sziva Botond, Tordai Viktória, Tordai Norbert – Nagykanizsa Piarista
3. Joó Dominik, Marosfalvi Dávid, Schmidt Gábor, Tihanyi Patrik – Szepetnek
4. Barna Benjámin, Lázár Tamás, Molnár Botond, – Cserszegtomaj
5. Román Zsolt, Göller Máté, Paulin Bence – Cserszegtomaj

Fiú egyéni (13)
1. Sándor Barnabás – Cserszegtomaj
2. Büki Bálint – Nagykanizsa Thúry
3. Tordai Norbert – Nagykanizsa Piarista
4. Sziva Botond – Nagykanizsa Piarista
5. Joó Dominik – Szepetnek
6. Tihanyi Patrik – Szepetnek
7. Román Zsolt – Cserszegtomaj
8. Barna Benjamin – Cserszegtomaj
9. Marosfalvi Dávid – Szepetnek
10. Paulin Bence – Cserszegtomaj
11. Göller Máté – Cserszegtomaj
12. Lázár Tamás – Cserszegtomaj
13. Koszorús Mirkó – Cserszegtomaj

Leány csapat (2)
1. Horváth Izabella, Kucs Kinga, Tóth Amanda – Szepetnek
2. Gyetvai Boglárka, Renes Boglárka, Pataki Lili, Török Lili – Cserszegtomaj

Leány egyéni (10)
1. Gyalog Csenge – Keszthely Közgazdasági
2. Kanász Zsófia – Nagykanizsa Batthyány
3. Gyetvai Boglárka – Cserszegtomaj
4. Kucs Kinga – Szepetnek
5. Tóth Amanda – Szepetnek
6. Renes Boglárka – Cserszegtomaj
7. Tordai Viktória – Nagykanizsa Piarista
8. Horváth Izabella – Szepetnek
9. Török Lili – Cserszegtomaj
10. Pataki Lili – Cserszegtomaj